Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 328 Kez Okundu

Muhteşem annem

Muhteşem annem

Annem geçen ay psikiyatriste epey depresyonda olduğu için gitti. Böyle hissettiği için onu suçlayamam. Babam geçen yıl vefat etti ve o zamandan beri annem için gerçekten zor. Ben sadece 18 yaşındayım ve işim yarı zamanlı ama yine de faturalara yardım etmeye çalışıyorum. Annem 42 yaşında ve güzel bir vücuda sahip. Ancak babam öldükten sonra, onda bir değişiklik fark ettim. Eski halinin gölgesi oldu. Yas tutmayı hiç bırakmadı, öyle görünüyordu.

Annem eskiden sağlıklı ve enerjikti. Kot pantolonlarını, eteklerini ve elbiselerini bol poposu ve kalçalarıyla doldururdu. Ne yazık ki, vücudu bir zamanlar sahip olduğu o bereket ve tatlılık ipuçlarından yoksun olmaya başlamıştı. Bunu kabul etmek beni üzdü ama göğüsleri bile boyutlarının ve canlılıklarının bir kısmını kaybetmiş gibiydi. Kendi anneme böyle bakmamın tuhaf olduğunu düşünebilirsin, ama anlamalısın, 18 yaşında annem gibi ihmal edilmiş düzgün bir kadını görmezden gelmek oldukça zor.

Psikiyatrist anneme bazı teknikler öğretti ve depresyonuna nasıl yardım edebileceği konusunda ona bazı tavsiyeler verdi. Çoğu sağduyulu şeylerden oluşuyordu: “yeni şeyler dene”, “yeni insanlarla tanış”, “gün içinde dinlenmek için zaman ayır”. Böyle gereksiz ve anlamsız öğütler için ne kadar ödediğine inanamıyordu. Depresyonundan bıkmış bir Doktora gitti ve o da ona bazı ilaçlar reçete etti. Ruh hali değişti ama beklediği gibi değildi. Ruh halleri birkaç dakika içinde neşeli ve dinginlikten yarasa çılgınlığına dönüşürdü. Bundan vazgeçmeden önce en az 4 farklı antidepresan denemesinin çok uzun sürmedi.

Ancak doktora son ziyaretinde yeni ve deneysel bir tedavi önerildi. Sohbet böyle geçti …

“Şey, Lisa, burada gerçekten seçeneklerimiz tükeniyor. Keşke depresyonunuza kesin bir cevap verebilseydim ama daha önce düşündüğümden biraz daha karmaşık görünüyor ”dedi doktor.

“Sanırım her zaman kendimi çok mutsuz hissetmem normal. Şu anda hayatımda olup biten her şeye rağmen, bu kadar ileri gitmeme şaşırdım. Geçen gün kız kardeşim beni aradı ve kocasının ona vurduğunu söyledi. Sanırım bu, vücudumun böylesine stresli bir hayata tepki verme biçimi ”dedi annem üzgün bir şekilde.

Doktor aniden, Tam olarak düşündüğüm gibi, dedi.

Anneme “Bu yüzden yeni bir tedavi buldum” dedi.

Annemin gözleri, bu tedavinin ne olabileceği konusunda hevesle parladı.

Yine de seni uyarmalıyım. Doktor ciddi bir şekilde, bu tedavi saçma ve hatta düpedüz çılgınca görünebilir, ancak çalışmalar dışarıda ve bilim şu ana kadar haklıydı ”dedi.

“Pekala bu nedir?” diye sordu.

“Bildiğiniz gibi, depresyonun neden oluştuğuna ve nasıl tedavi edileceğine dair birçok araştırma yapıldı. Şimdiye kadar, çoğu ilaç normal depresyon büyüleriyle başa çıkmada iyi bir iş çıkardı, ancak sahip olduğunuz gibi daha şiddetli depresyonla başa çıkmak daha zor. Ancak bu konuda bir miktar ilerleme sağlanmıştır. Son birkaç yılda kadın bedeninde var olabilecek bazı kimyasal dengesizliklerle ilgili keşifler oldu. ” Doktor tabureden kalktı ve devam etmeden önce odanın içinde dolaştı.

“New York’ta şiddetli depresyon vakaları olan kadınlarla yapılan bir araştırma vardı. Bu kadınlara bir çeşit “d ** g” verildi … “Ellerini kaldırdı ve önemini vurgulamak için kelimeden alıntı yaptı. “Bu” d ** g “zengin bir kimyasal tuzlu sudur. Bazı östrojen, testosteron ve prostaglandinler ve luteinize edici gibi diğer hormonların izlerini içeriyordu.

” Bir an durakladı ve içeri girmesine izin verdi. “ Bu kimyasal kokteylden düzenli bir doz aldıktan sonra, kadınlar bir süre sonra çok daha mutlu hissettiklerini fark ettiler. Birkaç hafta. Bu maddede başka ne olduğuna dair yapılacak daha çok iş var ama tek bildiğimiz işe yaradığı. ” Doktor tepkisine gülümsedi.

Annemin bu ilacı nereden alabileceğini öğrenmekten heyecan duyduğunu söylemek yetersiz kalır.

“Harika! Nereden alacağım? ” hevesle sordu.

“Şey bu. Anladığım kadarıyla yakın zamanda kocanızı kaybetmişsiniz, ”diye yanıt vermek için doktor durdu.

“Peki evet … ama bunun ne alakası var?” diye sordu annem kafası karışmış.

“Pekala, Lisa, anlattığım bu ilaç yerel Walgreen’de ya da başka bir eczanede bulunamıyor. Bu ilacı yalnızca tek bir yerde bulabilirsin. ” Tekrar durakladı.

“Nerede?” sabırsızlıkla sordu.

“Bu ilaç sadece erkek testislerde bulunabilir” dedi çok profesyonel bir sesle.

“Ne?” iyice kafası karışmış bir şekilde yanıtladı.

Doğru, Lisa. Kulağa çılgınca geldiğini biliyorum ama araştırmanın gösterdiği şey bu. Erkek spermini emen kadınlar genellikle daha mutludur. Depresyonda olan kadınların vücutlarına düzenli olarak bir miktar meni enjekte ettikten sonra kendilerini çok daha iyi hissettikleri görüldü ”dedi.

Annem doktorun muayenehanesini şok içinde bıraktı ve biraz cesareti kırıldı. Kocası kanserden ölmüştü ve burada sadece onun sağlayabileceği bir şeye ihtiyacı vardı … ya da öyle düşündü. Eve giderken, bir yabancı ya da erkek arkadaş bulma düşüncesi aklından geçti ancak bu fikir çabucak reddedildi. Kendi yaşında değil, eş aramaya çıkacak havası yoktu. Eve geldiğinde zaten spagetti ve köfte yapmak için çok çalışıyordum.

Peki doktor ne dedi? İyi haberi olmasını umarak sordum.

“Buna inanmayacaksın,” dedi çantasını yere koyarken.

“Vücudumda“ kimyasal bir dengesizlik ”olduğunu söyledi çünkü seks yapmadım. Daha doğrusu, ben depresyondayım çünkü erkek menisini uzun süredir emmedim, ”dedi koyu siyah saçlarını kulağının arkasına iterken.

“Gerçekten mi?” İnanılmaz bir şekilde sordum.

“Gerçekten,” dedi bana bakarak.

“Çılgınca. Bununla ilgili bir makale okuduğumu hatırlıyorum. Senin o kadınlardan biri olacağını kim düşünebilirdi? ” Sessizce onun çıkmazını düşündüm.

Bunu bildiğini mi söylüyorsun? diye sordu biraz hayretle.

Evet, bir bilim günlüğünde okudum. Oldukça çılgın ha? ” Bunun depresyonu için gerçek bir seçenek olduğu fikri üzerine başını salladı.

“Öyleyse … ne yapacaksın? Merakla sordum.

“Bilmiyorum. Bundan sonra ne yapacağımı gerçekten bilmiyorum? ” Sinirli ve üzgün görünüyordu.

Sessizce oturdu, daha çok babamı düşünüyordu. Onu böyle görmek beni üzdü. Ben de bir plan yaptım. Hayatımızı sonsuza dek değiştirecek bir plan.

“Anne, ya … ya sana biraz verseydim,” fikrin kulağa ne kadar çılgınca geldiğini bilerek bunu acımasız bir sesle söyledim.

Ah, tatlım, çok düşüncelisin ama bunu yapabileceğimizi sanmıyorum. Ayrıca senden asla böyle bir şey soramazdım ”dedi.

“Neden olmasın ?” Biraz incinmek istedim.

“Şey … çünkü oğlum ve bu uygunsuz olur,” diye yanıtladı.

Nasıl olduğunu anlamıyorum. Kan nakline ihtiyacın olsaydı, benimkini sana vermekten beni alıkoyamazdın. Bu o kadar da farklı değil ”dedim kendinden emin bir şekilde. Kendi argümanımı gerçekten satın almadım ama nasıl cevap vereceğini görmek istedim.

Üst dudağından biraz spagetti sosu silerken, “Kendi iyiliğin için her zaman çok akıllı davrandın,” dedi.

“Annemin yanı sıra, bu sınırlı bir kaynak değil,” diye sırıttım.

“Gerektiği gibi not edildi,” diye yanıtladı.

Annem önerimi nihayet kabul etmeden önce yaklaşık 3 saat düşündü.

Benimle buluşmak için arka bahçeye yürürken, Tamam o zaman genç adam, dedi.

“Bunu nasıl yapmalıyız?” ellerini ovuştururken sordu.

“Sanırım ağzına boşalabilirim değil mi? Yarısının sorulduğunu belirttim.

“Yine de tek bir sorun var,” dedim ona.

“Bu da ne?” diye sordu.

Babam öldükten sonra kendimi düzeltmeye karar verdim ve beni engelleyen her şeyi bir kenara attım. Tüm porno dergilerimi attım ve bilgisayarımdan her şeyi sildim. Önceden olduğum gibi sürekli mastürbasyon yapmamaya yemin ettim ve bunun yerine sadece çalışmalarıma ve işime konsantre olmaya karar verdim. Yani uzun lafın kısası, mastürbasyon yapmak için … şey … bilirsiniz … gerekli materyallere sahip değilim, ”diye bilgilendirdim.

“Ah ha, anlıyorum,” dedi parmağıyla alt dudağına hafifçe vururken.

“Peki ne yapmamızı önerirsin?” annem sordu.

“Aslında pek ihtiyacım yok. Belki sadece bluzunu çıkarırsan ben de yapabilirim ”dedim. Dürüst olmak gerekirse, muhtemelen sadece gözlerimi kapatarak ve işten ateşli bir kızı düşünerek yapabilirdim ama bu çok daha fazla ödüllendirici olurdu.

“Tatlım, bunun iyi bir fikir olup olmadığını bilmiyorum” demeden önce içini çekti.

Elbette öyle anne. Güven bana, uzun sürmez, ”diye güvence verdim.

Bununla birlikte beyaz bluzunun düğmelerini açmaya başladığını söyledi. Yavaş ama emin adımlarla bluzun düğmelerini tamamen açarken onu yakından izledim. Annemi daha önce sadece sütyeniyle görmüştüm ama hiç böyle olmamıştı … asla benim için soyunmamıştı.

“Belki de aşkın içine girmeliyiz,” dedi bluzunu koluna düzgünce katlayarak bana.

Evet, iyi fikir, diye cevapladım.

Oturma odasına girdiğinde annem başka bir öneride bulundu. Belki bunu yaptığın zaman gözlerimi kapatmalıyım.

Sana kalmış anne. Size gerçeği söylemekten gerçekten çekinmiyorum. Beni daha önce görmemişsin gibi değil, ”dedim kemerimi çözerken.

Sanırım gözlerimi kapatacağım, dedi.

Şimdi gözleri kapalıyken kot pantolonumu açtım ve iç çamaşırım dahil her şeyi çıkardım. Oturma odasında annemin önünde mastürbasyon yapmaya hazır çıplak çıplak duruyordum. Benim horoz, annemin bluzunu çıkardığını görmek zaten oldukça zordu. Artık açıkta olduğuna göre, hızla tam formuna döndü.

Annemin meme uçlarının sütyeninin altında nasıl görünebileceğini hayal etmeye çalışırken yavaşça elimi tıkalı horozumda yukarı ve aşağı koşmaya başladım. Bu arada annem kollarını göğsüne çaprazlayarak kanepede mükemmel bir şekilde oturdu, belki de bluzu gittiğine göre vücudunun bir kısmını saklamaya çalışıyordu. Gözleri sımsıkı kapandı ama gerçekten umursamadım Gözlerim narin yüzüne ve yarı çıplak göğüslerine ziyafet çekerken yavaşça güçlü horozumu tekrar tekrar okşadım.

Normal hali olmasa da göğüsleri hala büyük ve göze hoş geliyordu. Neyse ki benim için sütyeni göğüslerini tamamen kapatmadı. Malzeme meme başının hemen üzerinde durdu. Bu da bana göğüslerinin tepesinin oldukça güzel bir görüntüsünü verdi. Ben horozumu onların ortasına sıkıştırmak istedim; Gerçekten yaptım.

Yaklaşık 2 dakika okşadıktan sonra, “Anne biraz losyona ihtiyacım olacak,” diye bilgilendirdim.

“Komodinin üzerinde,” dedi odasının yönünü işaret ederken gözleri hala kapalı.

Odasına gittim ve şişeyi aldım. Oturma odasına geri döndüğümde annemin gözleri hala kapalıydı. Önüne geldim ve cömert miktarda losyonunu horozuma sürdüm. Şimdi tamamen yağlanmış etimi gerçekten dövmeye başladım. Tahmin edebileceğiniz gibi, annemin göğsüne vurduğumda epey ses çıkardı. Ses onu kenara çekmiş olmalı çünkü yavaşça bir gözünü sonra diğerini açtı. Gerçekten onun için oldukça güzeldi. Orada, ondan birkaç santim önce durdum, şanlı horozumu öfkeyle ona okşayarak.

“Aman Tanrım,” dedi yüzünü kanepeye gömerken. Bir anlığına orada yatarken kıçına bir baktım. Kotunu yırtıp onu oracıkta sikmeyi hayal ettim. Yuvarlatılmış hamurlu tabanı o kadar iyi görünüyordu ki, çok erken cumming korkusundan çok fazla inmemek için çaba sarf ettim.

Birkaç dakika sonra bir kez daha benimle karşılaştı. Yüzü utançtan kızarmıştı ama ona işaret eden büyük mantar kafasından uzağa bakmadı.

Ona başka bir öneride bulunmadan önce yaklaşık 5 dakika geçmişti. Anne, sanırım bana biraz daha yardım etmen gerekebilir, dedim.

Bana biraz endişeyle baktı.

“Sütyenini çıkarırsan, bunu biraz hızlandırabilirim” dedim.

“Çok yakında benden tamamen çıplak olmamı isteyeceksin,” dedi sütyenini çözerken.

Ya sütyeni onun için çok küçüktü ya da sütyen tasarımı tamamen yanlıştı. Göğüsleri, sütyenini çıkardıktan sonra serbest kalmadı. Neredeyse fincandan patladılar. Göğüslerinin ne kadar harika ve sütlü göründüğünü düşündüm. Aletimin daha sert olabileceğini düşünmemiştim ama oldu. Elimde sağlam bir çelik çubuk oldu. Meme uçları tamamen yuvarlaktı ve biraz dışarı fırladı. Emilebilir ve sağılmaya hazır görünüyorlardı. Benden önce çıplak göğüslerine bakarken horozumu inmeye devam ettim. Uzun siyah saçlarının alnına yapışmaya başladığını fark ettim. Tavan pervanesi uçarken bile ısınıyordu.

Üzgünüm anne bu işe yaramıyor, dedim çok üzgün bir şekilde.

“Sorun ne bebeğim?” diye sordu gerçekten endişeli.

“Bilmiyorum. Sanırım çok uzun zaman oldu, ”diye yalan söyledim.

Göğüslerine dokunabilir miyim sence? Dikkatlice sordum.

Bunun işe yarayacağını düşünüyor musun? bana masumca sordu.

Evet, oldukça eminim anne, diye cevapladım.

“Sanırım yardımı olamaz,” bunu söylerken gözlerini kapadı.

Uzanıp bir göğüslerini, sonra diğerini sıktım. Daha önce göğüsleri hissettim ama her zaman benim yaşımdaki kızlara aitti. Onlarınki genç, hassas ve biraz küçüktü. Annemin göğüsleri dolgun, yumuşak ve büyüktü. Ellerim göğüslerini kavradı ve sarkıttı. Meme uçları ellerimin avuçlarını gıdıkladı. Bugüne kadar hissettiğim en iyi memeler.

Elimi horozumdan aşağı indirmeye devam ettim ama şimdi yeni bir hedefim vardı. Annemi sikmek istedim ve bunu yapmaya kararlıydım.

Anne, anladım! Heyecan dolu dedim.

“Ne?” dedi biraz ürktü.

Beni nasıl boşaltabileceğini biliyorum, dedim.

“Emmemi mi istiyorsun?” beğenisine göre biraz fazla hızlı dedi.

“Hayır, aslında … bu da işe yarayabilir … ama düşündüm de belki göğüslerinin arasında kaydırabilirim?”

Bir düşünce var. Oğlumun sertliğini em ya da penisini göğüslerim arasında kaydırmasına izin ver. ” Biraz suçlu gülümsedim.

“Pekala, hadi o zaman,” göğüslerinin arasına biraz losyon sürerken beni ona doğru işaret etti.

Ben sadece sikimi göğüsleri arasında kaydırmadım. Ben de gün ışığını onlardan mahvettim. Göğüsleri arasında hafif vuruşlar olarak başlayan şey, annemi sarsan bir öfkeyle sonuçlandı. Sikimi göğüsleri arasına sıkıştırarak tutmaya çalıştı ama çoğu zaman sikim dışarı kayar ve yüzünün önünde genişçe sallanırdı. Sonunda, yaklaşan sperm ve meni dalgalanmasının başlangıcını hissetmeye başladım.

“Anne … Anne … Sanırım boşalmaya hazırım,” dedim ona.

Sikimi göğüslerinin arasından çıkardım ve birkaç vuruş daha yaptım.

Ağzını aç, diye ona çabucak emrettim.

İki kez söylenmesine gerek yoktu. Geniş açıldı. Kiraz dudakları ve beyaz dişleri zirveyi tetikledi. Az önce bir nehiri parçalayan bir nehir gibi, benim derim büyük bir hızla benim horozumdan ateşlendi. İlk atış genişledi ve sütlü bir kaplamayla geriye fırlayan saç telleri gönderdi. Aniden uzandı ve zonklayan horozumu kavradı. Görünüşe göre bir sonraki vuruşun kaçırmasını istemiyordu. İkinci atış daha kalın ve daha ağır bir meni ipiydi. Doğrudan ağzına girdi. Sonra bir başkası vardı ve onu başka biri takip etti. Toplamda ağzına dökülen en az 8 tam sıcak sütlü cum akışı olmalıdır. Ardından, kapatıp hepsini yutmadan önce birkaç dakika açık ağzında tuttu. Gözleri kapandı ve burnu kırıştı.

“Agh, bu gerçekten acıydı,” dedi bana.

“Tadı güzelse ilaç değil,” diye gülümsedim.

İlaç tedavisine başladığımızdan bu yana 2 hafta geçti. Annem şimdi çok daha mutlu hissediyor ve ona daha tatlı bir cum alayı sağlamak için diyetimi bile değiştirdi. Çıplak uyuyordum ve sperm üretimini artırmak için toplarımı güzel ve soğuk tutmaya çalışıyorum. Ona günde en az 3 doz verdiğim için bu gerekli bir adım oldu. Bugün doktoru tarafından vajinasından ve ağzından gerekli besin ve mineralleri emerek daha iyi sonuçlar alabileceği ancak benim üretebileceğimden en az 3 kat sperm alması gerektiği konusunda arkadaşlarımdan bana yardım etmelerini isteyeceğim. dışarı.

Daha da kötüsü teyzem boşandı ve önümüzdeki hafta taşınıyor ve annem onu ​​aynı doktora götürüyor. Az söylemek ilginç olmalı.